DŘEVODŮM S TŘÍPOKOJOVÝM BYTEM A DVĚMA GARSONIERAMI

Neplaťte hypotéku sami.

Mladá rodina řešila svoje bydlení stavbou dřevodomu financovaným hypotékou. Už při prvních úvahách nad domem, napadlo stavebníky, řešit dům tak, aby se část dala pronajmout a tak částečně pomohla umořovat splátku hypotéky. Výsledkem je dům na fotografii.

Dispoziční řešení:
Jedná se o rodinný, nepodsklepený, dvoupodlažní dřevodům. Střecha je sedlová se sklonem 25 0. Konstrukčně je řešen jako příčný dvoutraktový skelet s nosným obvodovým pláštěm a s nosnými sloupky.
Dispozičně je dům členěn tak, aby umožnil samostatné bydlení třem rodinám. V přízemí je situován byt s velkou centrální místností, na niž navazují dvě ložnice a pracovna. Koupelna s WC je přístupná ze vstupního zádveří, kde je rovněž umístěn plynový kotel. Kuchyňská a jídelní část je součástí centrálního prostoru. Obývací pokoj je velkými balkónovými okny propojen s terasou na jihozápadní a jihovýchodní straně domu.
Druhé nadzemní podlaží je přístupné po schodišti, které má samostatný vstup. Tak je provozně zcela oddělen byt stavebníků v přízemí od podnájemníků bydlících v patře. Schodiště ústí na podestě, z níž jsou přístupné dva jednopokojové byty, které obsahují část kuchyňskou, jídelní a spací kout. Oba byty mají rovněž sociální zařízení. Osvětlení a větrání je zajištěno rozměrnými podélnými okny ve štítových stěnách. V budoucnu, až bude hypotéka umořena, bude možno obě garsoniéry využít jako startovní bydlení pro děti stavebníků.

DALŠÍ INFORMACE : Ing. VOJTA mobil: 602 735 624

   

   

   

   


Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2023 Design and Programming by - IvoWeb