DŘEVODŮM S PODKROVÍM 7,5 x 9,3 m

Dřevodům s podkrovím
Výborný poměr ceny a kvality bydlení


Podkrovní dřevostavba o půdorysném rozměru 7,5 x 9,3 m byla v mnoha variantách již mnohokrát realizována. Cenová dostupnost, klasický tvar se sedlovou střechou a možnost různých změn nejčastěji vyhovuje 3 - 4 členným rodinám, které hledají příjemné bydlení a dostupné.

Dispoziční řešení dřevodomu

Jedná se o rodinný, přízemní, nepodsklepený, montovaný dřevodomek s obytným podkrovím. Střecha je sedlová se sklonem 40 0. Konstrukčně je řešen jako dvoutraktový skelet s nosným obvodovým pláštěm a s nosnými sloupky v podélné ose objektu.

Dispozičně je domek členěn na část denní v přízemí a klidovou v podkroví. Vstup do domu je přes zádveří. Na zádveří navazuje předsíň, z níž je přístupná koupelna, WC, ložnice a obytný pokoj. Obytná část je funkčně, nikoliv příčkami, rozdělena na část kuchyňskou s jídelnou a část obytnou s krbem. Po schodišti je možno pokračovat do podkroví, kde se nalézají dva pokoje a koupelna s WC. Zdrjem tepla je turbokotel nebo el. kotel. Všechny místnosti jsou osvětleny a větrány okny resp. střešními okny Velux. Koupelna a odvětrání digestoře nad sporákem je podporováno ventilátorem. K domu je možno přistavět kryté stání pro auto, případně v budoucnu je možno dům prodloužit.

Architektonické řešení dřevodomu:

Z architektonických důvodů je použita poměrně úzká škála materiálů a barev. Veškeré výplně otvorů, ( okna, dveře včetně zárubní ) jsou z lepených euro profilů. Krytina střechy je skládaná (Bramac,Tondach apod.)

DALŠÍ INFORMACE : Ing. VOJTA mobil: 602 735 624

   

   

   Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2024 Design and Programming by - IvoWeb