Nejoblíbenější chata našich klientů

dřevodům
Chata, kde se budete cítit nejlépe.

Nejoblíbenější chata, kterou jsme již mnohokrát realizovali v různých obměnách je chata s velkými přesahy střechy, které vytváří kolem chaty kryté zápraží, které se hodí jak v parných letních dnech, tak také v zimě.

Obvykle je klienty požadována varianta, kdy v podkroví jsou dvě ložnice a v přízemí se nachází kuchyně, obytná část, která není dělena žádnými příčkami a sociální zařízení. Na obrázcích je nejčastěji požadovaný půdorys přízemí a podkroví.

dřevodům     rustikální dřevodům

Chaty po celé České republice staví pan Tajovský se svojí firmou TTJ dřevostavby s.r.o.

www.drevnikboskovice.cz

mobil: +420 604 660 177

Projektová dokumentace: ing. Vojta, mobil: +420 602 735 624

Cena hrubé stavby bez základové desky uváděné chaty vychází na cca 1 590 000,- Kč. Chata z venku působí jako hotová stavba včetně osazených oken a dř. fasády, krytiny, okapů atd. Uvnitř ovšem nejsou nenosné příčky, rozvody el. vody a kanalizace a zařizovací předměty ( umývadla, sprcha, WC a kuch. linka s dřezem. Jedná se o uzavřenou stavbu, která je postavena na připravené betonové desce.

Jedná se orientační cenu, která se může lišit dle skutečného rozsahu a úrovně provedení. Samozřejmě pred vlastní realizací je zpracována nabídka na konkrétní provedení.

Chata je celoročně obyvatelná a mnoha klienty je využívána jako trvalé bydlení.

Klientelu nejčastěji tvoří mladé rodiny, pro něž je cena bytu ve městě nedostupná a s dětmi chtějí bydlet ve skutečné přírodě a ne v předražených satelitech.

Druhým a velmi podstatným typem klientů jsou senioři vstupující do důchodu, kteří chtějí aktivně žít na venkově, ovšem ve standardu, na který si zvykli v bytě.

Díky dokonalé tepelné izolaci je možné chatu vytápět elektřinou a současně využívat krb s teplovodní vložkou.

dřevodům     rustikální dřevodům

dřevodům     rustikální dřevodům

dřevodům     rustikální dřevodům

dřevodům     rustikální dřevodům

dřevodům     rustikální dřevodům

rustikální dřevodům     rustikální dřevodům

rustikální dřevodům     rustikální dřevodům


Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2024 Design and Programming by - IvoWeb