Rostoucí dřevodům pro mladé

dřevodům pro mladé
Krok za krokem, bez finančního stresu.


Rostoucí dřevodům je určen zejména pro mladé klienty, kteří chtějí samostatně bydlet a přitom nemají dostatečné finanční prostředky. Je ovšem reálné, že časem založí rodinu a jejich příjem se bude postupně zvyšovat. Budou také potřebovat větší prostor.
V první etapě se postaví část A (obrázky 1, 2, 3, 4, 5), která má půdorysný rozměr 6 x 6 m. Současně je možno realizovat i jídelní kout o rozměru 2,6 x 3,2 m. Část A, obsahuje v přízemí vstup, toaletu s umývadlem, obytný prostor s kuchyňským koutem a jídelnu. Na obytný prostor navazuje terasa s pergolou. Po schodech je přístupné patro, kde je situována ložnice s pracovním koutem a koupelna. Dřevodům je koncipován jako vzdušný, světlý prostor, který je propojen s exteriérem velkými prosklenými plochami.
Ve druhé etapě je možno přistavět modul B (obrázky 6, 7, 8, 9) o rozměru 6 x 6 m, který lze příčkami rozdělit jakýmkoliv způsobem, který bude vyhovovat potřebám rodiny. Část B může obsahovat ložnice, obytný prostor nebo pracovnu. Je také možné v patře vytvořit dvě ložnice napojené na část A a v přízemí vytvořit samostatné bydlení se samostatným vstupem pro rodiče.
Smyslem je vytvořit co nejlevnější ovšem příjemné bydlení v nejrůznějších životních situacích.

dřevodům     dřevostavba pro mladé

dřevodům pro mladé     dřevodomek

dřevodům     rostoucí dřevodům pro mladé

rostoucí dřevodům     dřevodům pro mladé

dřevodům


Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2023 Design and Programming by - IvoWeb