Stavby na klíč

STAVBY NA KLÍČ
NA KLÍČ V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ.

NECHTE SI DŮM NEBO CHATU POSTAVIT NA KLÍČ.

   Výhradním dodavatelem námi projektovaných dřevostaveb na klíč, je firma TTJ dřevostavby s.r.o. http://www.drevnikboskovice.cz/ , která dřevostavby realizuje po celé České republice.

   Firma TTJ vedená panem Jaroslavem Tajovským, s níž spolupracujeme mnoho let, se ukázala po zkušenostech jako nejserioznější ze všech cca 25 firem, které realizovaly naše projekty. Na kvalitu řemeslného provedení je možno se plně spolehnout a o reference případně požádat zákazníky, kterým firma dřevostavby realizovala.

   Firma se opírá o letité odborné zkušenosti všech pracovníků, kteří tvoří vyrovnaný tým lidí, jejichž cílem je, kvalitou své práce přesvědčit klientelu. Firma je vybavena moderní technikou. Pracovníci se periodicky školí v použití certifikovaných materiálů.

   Projekční kancelář Ing. Vojty zajišťuje mimo projektovou dokumentaci, i autorský dozor projektanta, který je zdarma. Je tak možné i v průběhu stavby provádět případné změny oproti původní dokumentaci. Před kolaudací je rovněž zpracována dokumentace skutečného stavu domu. I tato služba je zdarma.

   Naším cílem je spokojený klient, což není frází, ale klíčem k dalším zakázkám. Jenom úzká spolupráce klienta, projektanta a dodavatele, může být zárukou kvality stavby. Naším cílem jsou dřevostavby s nadčasovou architektonickou úrovní a s nekompromisní řemeslnou kvalitou. Tu jsme schopni garantovat.

Kontakt:
Realizace: Jaroslav Tajovský, mobil: +420 604 660 177
e-mail: tajovsky@drevnikboskovice.cz

Projekce: ing. Oldřich Vojta, mobil: +420 602 735 624
e-mail: design@ded.cz    

    

    

    

    
Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2024 Design and Programming by - IvoWeb