Bungalov s kanceláří

Dřevodům v proluce
Proč nepracovat doma?

Uvedený dům ještě není dokončen. Ovšem vzhledem k tomu, že je o tento typ bydlení velký zájem, rozhodli jsme se jej zveřejnit již nyní.

    

    

Bungalov s kanceláří

   Bungalov půdorysného tvaru písmene T, má půdorysné rozměry jsou 19 x 7,5 m a 7,5 x 7,5 m. Podlaha je cca 0,35 m nad úrovní terénu. Výška domu 5,45 m nad úrovní podlahy. Celková výška stavby nad přiléhajícím trénem 5,85 m. Zastavěná plocha 198,75 m2.

Dispoziční řešení:

   Vstup do domu je přes zádveří na severní straně objektu. Dům je rozdělen do čtyř funkčních částí. Část klidovou, která je orientována na východ, část denní na jih, Kancelář na sever a na část provozní, která je mezi obývací místností a kanceláří.
   Na vstupní zádveří navazuje vpravo šatna a kancelář a dále centrální předsíň ve tvaru písmene L. Ve východním, klidovém křídle jsou z předsíně nezávisle přístupné tři ložnice a koupelna s WC. Dále je z předsíně přístupná místnost pro domácí práce ( praní, zavařování atd.), technická místnost se zásobníkem TUV, akumulační nádrží a el. kotlem. Také je zde situován druhý WC s umývadlem, který slouží pro obytnou místnost a kancelář. Na obytnou místnost na jižní straně, přímo navazuje kuchyň a spíž. Kuchyň je rovněž propojena s prostorem pro domácí práce, odkud je možný vstup do exteriéru ( např. sušení prádla apod.)
   Na jižní straně domu je situována velká terasa s pergolou a případně s bazénem. Na terasu je z obytné místnosti vstup velkými balkónovými dveřmi, podobně jako z obou pokojů, které jsou orientovány na terasu.
   Vytápění je uvažováno teplovodní, sekundárním zdrojem tepla je také krb s krbovou vložkou na dřevo v obytné místnosti.

    

    

    

Architektonické řešení:
   Z architektonických důvodů je použita poměrně úzká škála materiálů a barev. Veškeré výplně otvorů, ( okna, dveře včetně zárubní ) budou z lepených europrofilů.
   Venkovní omítka bude ve světlém odstínu, který si zvolí investor. Krytina střechy bude skládaná (Bramac, Tondach apod. ). Typ a odstín bude rovněž zvolen investorem.

Konstrukční řešení:
   Jedná o přízemní nepodsklepený dům s valbovou střechou, který je řešen jako průnik dvou dvoutraktových křídel. Trakty jsou tvořeny obvodovou nosnou konstrukcí, a centrální nosnou stěnou, resp. nosnými sloupky, které jsou skryty v příčných ztužujících příčkách.
Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2023 Design and Programming by - IvoWeb