CHATA DVOU RODIN

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

     Na malebném pozemku v podhůří Beskyd vzniká rekreační dům pro čtyř člennou rodinu a prarodiče. Půdorysné rozměry jsou 11,5 x 8,38 m. Výška stavby je 6,82 m nad úrovní podlahy. Jedná se jednoduchou konstrukci, vycházející venkovské zástavby s klasickou sedlovou střechou.

Dispoziční řešení:

Půdorys přízemí je řešen tak, aby prarodiče měli svoji ložnici, sociální zařízení, vstup a šatnu na západní straně rekreačního domu s vazbou na společnou centrální pobytovou část. Podkroví s dvěma ložnicemi sociálním zařízením a malou pracovnou, je využíváno jako klidová část mladé rodiny s dětmi.

Vstup do objektu je z krytého zápraží na západní straně domu. Následuje předsíň tvaru písmene L. Z předsíně je nezávisle přístupné WC, koupelna a šatna a ložnice prarodičů. Předsíň vede do velkého obytného prostoru, který není členěn příčkami ale pouze provozně na část jídelní, sezení na jižní straně a kuchyňský kout na straně severní. Na kuchyňský kout navazuje spíž. Uprostřed místnosti se nachází krbová kamna a komín, kolem něhož vede schodiště tvaru písmene L do podkroví. Schodiště končí v předsíni, odkud je možno pokračovat do dvou místností při východním a západním štítu domu. Z předsíně je rovněž přístupný WC.

Velké okenní otvory s balkónovými dveřmi v přízemí propojují interiér s terasou.

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukceVyužijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2024 Design and Programming by - IvoWeb