DŘEVODŮM S PODKROVÍM 8 x 12 m

Dům s podkrovím
Klasický dům, který nezklame.


Podkrovní dřevostavby jsou naší klientelou nejvíce požadovány. Mají klasický tvar se sedlovou střechou a obvykle logicky navazují na urbanismus obce. Tento typ domů je většinou bez problémů povolován stavebními úřady. Dřevodům 8 x 12 velmi dobře vyhovuje požadavkům 4 - 5 členné rodině.

Dispoziční řešení dřevodomu

Jedná se o rodinný, nepodsklepený, dřevodům s obytným podkrovím. Střecha je sedlová se sklonem 40 0. Konstrukčně je řešen jako dvoutraktový skelet s nosným obvodovým pláštěm a s nosnými sloupky v ose objektu.

Dispozičně je dům členěn na část denní v přízemí a klidovou v podkroví. Vstup do domu je z krytého zápraží. Na vstupní halu navazuje tech. místnost a předsíň z níž je možno pokračovat do obývacího pokoje, ložnice, WC a do koupelny. Velká centrální místnost, obsahuje část kuchyňskou, jídelnu a obývací část. Tyto prostory nejsou odděleny příčkami a tvoří tak jeden, pouze funkčně rozdělený celek. Obývací pokoj je velkými balkónovými okny propojen s terasou na jižní straně domu. Po schodech je přístupné podkroví.

V podkroví se nalézají tři ložnice, koupelna s WC a šatna. Všechny místnosti jsou přístupné z centrální předsíně nezávisle.

Architektonické řešení:

Z architektonických důvodů je použita poměrně úzká škála materiálů a barev. Veškeré výplně otvorů, ( okna, dveře včetně zárubní ) jsou z lepených euro profilů. Krytina střechy je skládaná (Bramac,Tondach apod.)DALŠÍ INFORMACE : Ing. VOJTA mobil: 602 735 624

   

   

   

   Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2024 Design and Programming by - IvoWeb