Rekonstrukce, půdní vestavby, nástavby

rekonstrukce
Vše má své řešení.


Mimo dřevostavby, které jsou stěžejním zaměřením naší projekční kanceláře, projektujeme i klasicky zděné stavby, nejrůznější rekonstrukce rodinných domů, rekreačních objektů, restaurací, penzionů, půdní vestavby, nástavby apod.

Kdy se rozhodnout pro rekonstrukci

Domníváme se, že rozhodnutí zda původní objekt rekonstruovat, nebo ho zbourat a postavit nový, je nejdůležitějším a nejkomplikovanějším momentem pro úspěšnou realizaci záměru. Špatné rozhodnutí může vést k velké a zbytečné finanční ztrátě. Jsme ochotni na místě rekonstrukce poskytnout stavebníkovi odbornou konzultaci. Stačí zatelefonovat na mobil: 602 735 624 - ing. Vojta a dohodnout podrobnosti.

V poválečné době bylo zcela zbytečně zničeno mnoho krásných a hodnotných objektů ve městech i na venkově. Na druhé straně se mnoho stavebníků rozhodne rekonstruovat vlhký, urbanisticky a architektonicky bezcenný dům z nekvalitního zdiva a s problematickými základy. Výsledek bývá dražší a méně kvalitní než nová stavba. Stavebníci by měli velmi dobře zvážit společně se zodpovědným projektantem s letitou zkušeností, citem pro lokalitu, okolní architekturu a genia loci daného místa, kdy do rekonstrukce jít a kdy ne.

Je mnoho půdních prostorů vhodných pro půdní vestavby. Časté jsou také přestavby objektů, které původně sloužily jinému účelu. Vše je možné, avšak bez odborného přístupu velmi riskantní.

Vlastní realizace

Potencionálnímu investorovi můžeme doporučit stavební firmy, s nimiž jsme měli dobrou zkušenost. Pro každého investora se snažíme najít takové řešení, které splní jeho požadavky a je investičně přijatelné. Rozsah zakázky není rozhodující. Snažíme se vyhovět všem bez rozdílu. Mnoho našich klientů si rekonstrukce prováděli svépomoci, i když postupně se tento přístup mění. Primární je pro nás výsledek a spokojenost zákazníka. Součástí každého projektu je architektonická studie v různých variantách, která může být zpracována i ve 3D vizualizaci, pokud je požadována.

Reference

Reference o naší práci, si může každý klient zjistit u mnoha spokojených investorů, pro něž jsme již v minulosti pracovali. Níže uvedená fotografie dokumentují pouze velmi skromnou ukázku realizací, které jsme v poslední době projektovali.

Krédem je spokojený klient. Kancelář nerozlišuje mezi velkou a malou zakázkou, mezi rekonstrukcí, klasickou novostavbou či dřevostavbou. Výsledná realizace není pomníkem autora, ale společné tvůrčí spolupráce investora a projektanta. Výsledek by měl být nejen akceptovatelný pro příslušný odbor výstavby, ale měl by být přínosem i pro ostatní obyvatele v obci. Žít v pěkném prostředí je touhou všech obyvatel bez rozdílu.rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     rekonstrukce

rekonstrukce     chaty

dřevodomy     penzion

půdní vestavby     nástavby

restaurací     rodinné domy

rekonstrukce     penzion

rekonstrukce     penzion

rekonstrukce     penzion

hotel     rodinné domy

půdní vestavby     nástavby

rekreační objekty     domy

objekty k rekreaci     penzion

dřevodům     půdní vestavby

Využijte velmi výhodnou hypotéku !!!!
DED 2024 Design and Programming by - IvoWeb